Raudselt ja teraselt

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2013 JoomlaWorks Ltd.

BLRT Fond

BLRT Fond toetab inseneriharidust

Igal aastal Eesti Rahvuskultuuri Fondi eestvedamisel korraldatava stipendiumikonkursi raames toetab BLRT Fond kolme tudengit. Tänavu oodatakse taotlusi masinaehituse, laevaremondi, laevaehituse, valutööstuse, keevituse, avameretööstuse ja tootmise arendamise eriala õppureilt. Selle aasta stipendiumikonkurss jagab kokku 6 000 euro väärtuses stipendiume.

„Eesti tööstus ja majandus tervikuna vajab uut andekate inseneride põlvkonda. Loodame, et meie fondi toel lisandub lähitulevikus nende loetelusse veel kolm silmapaistvat oma ala tipptegijat,“ sõnas BLRT Fondi halduskogu esimees Mark Berman.

Taotlusi koos kõigi vajalike dokumentidega saab esitada fondi halduskogule hiljemalt 17. oktoobril.

BLRT Fondi lugu algab aastast 2012, kui tööstuskontsernis BLRT Grupp otsustati, et andekaid noori tuleb kõrgharidusteel abistada. Fond on SA Eesti Rahvuskultuuri Fondi (ERKF) osa ning selle halduskogusse kuuluvad Mark Berman, Raivo Vare, Indrek Neivelt, Anvar Samost ja Karina Kond.

Taotluste esitamise tingimused

1. Taotluste esitamise tähtaeg on 17. oktoober kell 16.00. Selleks ajaks peavad Eesti Rahvuskultuuri Fondi büroosse jõudma ka tavaposti teel saadetud taotlused.

2. Taotlused edastada aadressile:

Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond
A. Weizenbergi 20A-13 (3. korrus)
Vastuvõtt tööpäeviti 10.00-16.00

3. Reeglina võetakse taotlusi vastu ainult paberkandjal. Elektrooniliselt saadetud, hilinenud ja ilma ankeedita esitatud taotlused jäävad sisulise läbivaatamiseta, s.t. neid ei esitata nõukogule.

4. Stipendiumi taotlemiseks tuleb esitada järgmised dokumendid:

Ankeet
CV
Motivatsioonikiri, milles taotleja põhjendab oma sobilikkust stipendiumi saamiseks
Koolitõend, mis tõendab taotleja õppimist vastaval õppesuunal
Eelneva õppetöö ja muu tegevuse tulemusi kajastavad dokumendid.

5. Igalt taotlejalt võetakse vastu ainult üks taotlus.

6. Eelmisel aastal stipendiumi saanud üksikisik ei saa esitada taotlust järgmiseks aastaks.

7. Rahuldatud taotluste nimekiri avaldatakse ajakirjanduses, sihtasutuse kodulehel www.erkf.ee ja taotlejale saadetakse kirjalik teade talle stipendiumi või toetuse eraldamise kohta.

8. Taotleja ja sihtasutuse vahel sõlmitakse eraldatud stipendiumi või toetuse sihipärase kasutamise leping. Sihtasutusele jääb õigus toetuse osaliseks või täielikuks tagasinõudmiseks, kui selgub selle mittesihipärane kasutamine.

Stipendiumi taotlemise tingimustega on võimalik üksikasjalikumalt tutvuda Eesti Rahvuskultuuri Fondi koduleheküljel www.erkf.ee/taotlejale/allfondid.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Üksikasjalikumalt Ok