Raudselt ja teraselt

Мarketex Оffshore Сonstructions osaleb peresõbraliku tööandja märgise programmis

17. oktoobril andsid sotsiaalminister Tanel Kiik ja rahvastikuminister Riina Solman pidulikul tunnustusüritusel tööandjatele üle peresõbraliku tööandja märgised. Algmärgise vääriliseks tunnistati ka BLRT Grupi tütarettevõte Marketex Offshore Constructions OÜ, kes läbis eelhindamise ning läheb edasi peresõbraliku tööandja märgise programmiga, et pälvida lõppmärgise hõbetase.

Programm kestab kolm aastat, mille jooksul kutsutakse ellu hulgaliselt tegevusi, mis on suunatud sellele, et töötajad tajuksid, et nende tööandja on loomas keskkonda, kus nad mitte ainult ei tunne end mugavalt, vaid et kujundatav keskkond toetab töötajaskonda ka erinevatel eluetappidel, sealhulgas ideaalse tasakaalu leidmisel töö ja pereelu vahel.

Sotsiaalminister Tanel Kiige sõnul tähendab peresõbralikkus töötajate toetamist nende igas eluetapis. “Töö- ja pereelu ühitamine puudutab meid kõiki – igas eas on omad rõõmud ja väljakutsed, olgu selleks uue pereliikme lisandumine, laste kasvatamine, lähedaste toetamine või töö kõrvalt oskuste täiendamine. Üha rohkem organisatsioone mõistab olulisust olla töötingimustes paindlik ning pakkuda töötajatele igakülgset tuge,“ sõnas minister Kiik.

Rahvastikuminister Riina Solman sõnas, et peresõbralike põhimõtete järgimine toob kaasa positiivset mõju nii töötajatele kui ka tööandjatele. “Üha enam töötajaid hindab tööandja valikul pere- ja tööelu ühildamise võimalusi, et elada tasakaalukamat elu. Nii jõuab tööturule ka neid inimesi, kes muidu sellest välja jääksid, aidates seega leevendada tööjõupuudust.“

„Loodame, et selles programmis osalemiseks kavandatud Marketex Offshore Constructions’i tegevused laienevad nii või teisiti ka teistesse kontserni ettevõtetesse Eestis ning saavad suurepäraseks jätkuks töötajate heaolu toetavate traditsioonide loomisel ja arendamisel. Sestap võib programmis osalemist pidada oluliseks verstapostiks kontserni töötajate arengus,“ ütles BLRT Grupi personalidirektor Viktoria Goihinberg.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Üksikasjalikumalt Ok