Raudselt ja teraselt

BLRT Grupp viis lõpule piirkonna suurima ujuvdoki ajakohastamise

20. septembril, pärast moderniseerimistöid Naantali laevatehases, toimetati suurim Postpanamax-, Panamax- ja Aframax-suuruses laevade teenindamiseks mõeldud ujuvdokk Klaipedasse.

Dokk veeti ajutisse sildumiskohta BLRT Grupile kuuluvas laevatehases Western Baltija Shipbuilding, kus ta jääb ootama kasutuselevõttu, mis on kavandatud 2020. aasta suveks. Selleks ajaks pannakse punkt projektile, mis on suunatud Klaipėda sadamataristu, BLRT Grupi ettevõtete ja teiste sadamas tegutsevate operaatorite tootmisvõimsuste arendamisele.

BLRT Grupp ostis ujuvdoki 2016. aastal Adriatic Shipyard Bijela laevatehaselt Montenegros. See paigaldatakse BLRT Grupi omaduses olevasse Western Shipyard’i laevaremonditehasesse Klaipėdas. 235 meetri pikkune ja 45 meetri laiune dokk on Baltimaade suurim, mis avab laevaomanikele ja laevatehasele uued võimalused remondi- ja moderniseerimisprojektide elluviimiseks Postpanamax-, Panamax- ja Aframax-suurustel laevadel.

BLRT Grupp on üks suurimaid Läänemere piirkonnas tegutsevaid tööstuskontserne. BLRT Grupil on kolm laevaremonditehast: Tallinn Shipyard Eestis, Western Shiprepair Leedus ja Turku Repair Yard Soomes, mis osutavad laevade remondi ja moderniseerimise tervikteenuseid 24/7.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Üksikasjalikumalt Ok