Raudselt ja teraselt

Tallinn Shipyard ja Turku Repair Yard on esitatud SAFETY4SEA EUROPORT 2019 auhinnale

5.-8. novembril toimub Hollandis Rotterdamis mess Europort 2019. Esimest korda on mainekale SAFETY4SEA EUROPORT auhinnale nimetatud kaks BLRT Grupi laevatehast – Tallinn Shipyard ja Turku Repair Yard.

E-hääletamine on juba alanud. Võidutiitli pälvib enim hääli kogunud kandidaat. Auhindade üleandmise tseremoonia leiab aset AHOY ROTTERDAMi näitusesaalis 7. novembril.

Tallinn Shipyard’i ja Turku Repair Yard’i toetamiseks saate e-hääletada 30. septembrini 2019 veebilehel https://europort.safety4sea.com/safety4sea-europort-awards/.

BLRT Grupi laevatehaste pääsemise auhinna saajate sekka tagas laevaomanike, laevaoperaatorite ning teiste selle valdkonna spetsialistide salajane hääletus.

Tallinn Shipyard esitati auhinna kandidaadiks, sest ta on võtnud ohutusega seotud küsimused teravdatud tähelepanu alla. Laevatehasel on oma hooldejaam moodsa ohutus-, päästevarustuse ja tulekustutussüsteemidega, samuti töötavad seal heade kutseoskustega töötajad.

Turku Repair Yard valiti auhinnale nimetatute hulka tänu sellele, et ta toetab Euroopa Liidu seisukohta lammutada laevu keskkonnahoidlikult, võtta nad keskkonnahoidlikult ringlusse ning tagada lammutustöö tegijatele tööohutus.

SAFETY4SEA EUROPORT auhind antakse organisatsioonile, näiteks laevatehasele, sadamale, tööstusettevõttele, kus on tõhusalt juurutatud sisekontrollisüsteeme riskide haldamiseks, töötajate tervise, ohutuse ning heaolu parendamiseks.

Auhinnanõudlejate seas on peale Tallinn Shipyard’i ja Turku Repair Yard’i veel sellised suurfirmad nagu Blohm + Voss, Damen Shipyards ja Meyer Turku.  

E-hääletamise juhend. Kliki „START“ nuppu, vali kandidaat, seejärel vajuta nupule „CONTINUE“. Oma hääle võid anda nii ühe kui ka mõlema laevatehase poolt. 

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Üksikasjalikumalt Ok