Raudselt ja teraselt

Elme Metall ehitab Parolasse uue lao- ja tootmiskompleksi

6. septembril pandi nurgakiviSoomes Parolasse rajatavale BLRT Grupi ettevõtte Elme Metall Finland lao- ja tootmiskompleksile.

Elme Metall alustas oma tegevust Soomes 2011. aastal ja sellest ajast alates on ta märkimisväärset edu saavutanud – valtsmetalli ja sellest valmistatud toodete müügimaht ületab 25000 tonni.

„Täna oleme valtsmetalli, samuti leht-, profiilmetallist ja armatuurist valmisdetailide müügi turuliider Baltimaades. Uue 2000 ruutmeetri suuruse pinnaga kompleksi rajamine ja moodsate seadmete kasutuselevõtt võimaldavad laiendada meie tootevalikut ja parandada teenuste kvaliteeti,“ rõhutab Elme Metall juhatuse esimees Georgi Grigorjan

Kompleks peab kava kohaselt valmima 2017. aasta lõpus.

BLRT Gruppi kuuluv Elme Metall tegeleb valtsmetalli müügi ning metalltoodete töötlemisega. Täna on Elme Metall ligi 500 töötajaga rahvusvaheline ettevõte. Tal on haruettevõtted Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Poolas ja Venemaal. Ligikaudu 300000 ruutmeetri suuruse pindalaga arenenud lao- ja tootmistaristu, kus toimib 14 ladu ja viis teeninduskeskust, on varustatud kõrgtehnoloogiliste seadmetega, mis võimaldab müüa oma toodangut nii Balti riikides, Skandinaavias kui ka Ida-Euroopas. Elme Metall tegutseb laevaehituse, maismaa ja avamere tuuleenergeetika, nafta- ja gaasitööstuse, masinaehituse, samuti tööstus-, tsiviil- ja taristuehituse sihtturgudel. 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Üksikasjalikumalt Ok