Raudselt ja teraselt

13.01.2015

Rahvusvahelise kontserni BLRT Grupp juhatuse koosseis muutus

Eesti tööstuskontserni BLRT Grupp juhatus töötab muutunud koosseisus.

Alates 12. jaanuarist 2015 kuuluvad kontserni BLRT Grupp juhatuse koosseisu Veronika Ivanovskaja ja Georgi Grigorjan. Veronika Ivanovskaja töötab kontsernis juba 16 aastat, millest viimased viis aastat on ta olnud BLRT Grupi nõukogu liige. Georgi Grigorjan töötab kontsernis juba üle 14 aasta, millest viimased 12 on ta juhtinud BLRT Grupi üht suurimat tütarettevõtet Elme Metall. Kontserni juhatuse koosseisu jääb ka Anatoli Onolov.

BLRT Grupi juhatuse esimeheks valiti Veronika Ivanovskaja.

„Varasemalt kontserni juhatusse kuulunud Igor Berman keskendub ühisettevõtte Elme Messer Gaas suuremate projektide teostamisele. Mark Berman suunab oma tähelepanu kalakasvatuskomplekside ehitamisele ja BLRT Grupi stividoriteenuste arendamisele. Fjodor Berman rakendab oma laialdasi kogemusi ja teadmisi kontserni restruktureerimise jätkamiseks,“ kommenteeris BLRT Grupi kommunikatsioonidirektor Katja Ljubobratets.

Lisainfo:

BLRT Grupp on üks suurimaid erakapitalil tegutsevaid tööstuskontserne Läänemere piirkonnas, olles asutatud Tallinnas 1912. aastal. Täna on kontsern esindatud seitsmes riigis ning annab tööd üle 4000 spetsialistile.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Üksikasjalikumalt Ok