Raudselt ja teraselt

23.12.2014

Elme Metall osales näitusel Tech Industry 2014

Elme Metall osales Balti regioonis suurimas rasketööstuse pakkumiste väljapanekus Tech Industry 2014, mis toimus Riias 4- 6.detsembril.

Tänavu Elme Metalli stendil ettevõte toodangut tutvustasid teeninduskeskuste CutCentre ja  Vakaru Cinkas esindajad. Käesoleval näitusel osalemine võimaldab informeerida laiemat auditooriumit toodangust, mida pakuvad kõik seitse Elme Metalli teeninduskeskust, ning piltlikult demonstreerida tarbijatele, kuivõrd lai on ettevõtete poolt pakutav materjalide ja teenuste kompleks.

Tech Industry 2014 näitusel osales 170 ettevõtet 16-st Euroopa riigist. Esialgsed andmed annavad tunnistust, et näitust külastas ligi 25 000 inimest. Sel aastal erilist tähelepanu pühendati kutseõppeasutuste õpilastele ja tudengitele eesmärgil äratada noorte huvi inseneriteaduste vastu ning suurendada õppurite informeeritust tehnoloogia arengu tendentsidest. 

Näitusel olid esindatud metallitöötlemisele, seadmete ja masinate projekteerimisele ning valmistamisele spetsialiseeruvad tööstusettevõtted, tooraine, seadmete ja tehnilise varustuse  tarnijad, samuti uurimisasutused, kutse- ning kõrgõppeasutused.

 

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Üksikasjalikumalt Ok