Raudselt ja teraselt

ELME jätkab koostööd ettevõttetega ESAB ja 3M

Läbiviidud hangete tulemusena jätkavad ettevõtted ESAB peamiste keevitusmaterjalide ja 3M hingamisteede kaitsevahendite tarnimist BLRT Grupi kontserni ettevõtetele.

Peamisteks materjalideks süsinikterasega töötamiseks on täidistraadid (läbimõõduga 1,2 mm), aluselektroodid läbimõõduga 3,2 mm ja 4,0 mm ning täistraat.

Hankes osalenud ettevõtete pakkumisi hinnati järgmiste kriteeriumite alusel: hind, tarnitava toodangu kvaliteet, pakutava toodangu ja teenuste valik, maksetingimused ning paindlikud logistilised ja tarnelahendused.

„Meie ettevõtte eripära seisneb selles, et hanget korraldades soovisime tellida toodangut nii Eesti kui ka Leedu ettevõtetele. Seepärast on meie jaoks oluline, et tarnija oleks suuteline ühtviisi mugavalt tarnima toodangut erinevatesse riikidesse,“ märkis ELME ostuosakonna juht Aleksei Kvašnin. „ESAB on varasematel aastatel näidanud end kui usaldusväärne partner ning pakkus ka seekord parimaid logistilisi lahendusi tarnete tegemiseks."

Hingamisteede kaitsevahendite hulka kuuluvad klapiga ja klapita tolmufiltrid, kõrvatropid, filtritega poolmaskid, gaasifiltrid, komplektiosad Adflo süsteemi jaoks ning muud vahendid.

„USA tootja 3M tooted on kõrge kvaliteediga, lihtsad kasutada ning tagavad töötajatele mugavuse igapäevatoimingute tegemisel. Viimane kriteerium on antud segmendi koostööpartneri valikul otsustava tähendusega. Oluline on ka see, et nimetatud ettevõte on võimeline tarnima toodangut kõigisse seitsmesse riiki, kus meie kontsern tegutseb," lisas Kvašnin.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Üksikasjalikumalt Ok