Raudselt ja teraselt

Tallinn Shipyard lõpetas Kindral Kurvitsa remonti

BLRT Grupi koosseisu kuuluv laevaremonditehas Tallinn Shipyard teostas Politsei- ja Piirivalveameti reostustõrje- ja päästelaeva Kindral Kurvits remonti.

Remonditööde teostamiseks kulus üheksa päeva. Sel ajal teostati sõukruvide remont, kõrvaldades labade vigastused. Samuti puhastati ja värviti üle laevakere veealune osa. Teostati ka käituri tehniline ülevaatus.

PPA laevastiku juhataja Edgar Peganov väljendas heameelt, et laev nii kiiresti töökorda sai ja laevastik saab oma tööd jätkata endises töörütmis.

Remonditöödes osalesid ka Eesti ettevõtted Baltic Premator, Rolls-Royce, Wärtsilä ja Reneko.

Kindral Kurvits on Politsei- ja Piirivalveameti multifunktsionaalne reostustõrje- ja päästelaev.

Laevaremonditehas Tallinn Shipyard kuulub Läänemere ühe suurima tööstuskontserni - BLRT Grupp - koosseisu. Tallinn Shipyard on üks juhtivatest laevaremondi ja -moderniseerimise ettevõtetest antud regioonis. Tehase ajalugu ulatub tagasi aastasse 1912. Koostöös kontserni BLRT Grupp kahe teise laevaremonditehasega – Soomes Turku Repair Yard ja Leedus Western Shiprepair – pakub Tallinn Shipyard kõiki teenuseid laevaremondi ja -moderniseerimise alal. BLRT Grupp osutab kvaliteetseid teenuseid laevade teenindamise kõikidel etappidel, alustades projekteerimisest ja ehitamisest ning lõpetades remondi ja utiliseerimisega.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Üksikasjalikumalt Ok