Raudselt ja teraselt

Western Ships Agency ja Elme Transportas pälvisid auhinna

BLRT Grupi koosseisu kuuluvad ettevõtted Western Ships Agency ja Elme Transportas kuulutati Leedus võistluse „Gasell 2013“ võitjaiks.

31. jaanuaril 2014 tunnistati Western Ships Agency ja Elme Transportas ühtedeks kõige edukamateks ja kiiremini arenevateks ettevõteteks Leedus ning neile anti üle võistluse „Gasell 2013“ auhinnad.

„See auhind annab tunnistust arvukatest jõupingutustest, mida meie kollektiiv on nii tootmisvõimsuste kui ka pakutavate teenuste kvaliteedi parandamiseks teinud,“ kommenteeris Western Ships Agency tegevjuht Mindaugas Beresnevičius.

Ettevõtte Elme Transportas tegevjuhi Algimantas Dirgėla sõnul on auhind kõnekas tunnistus selle kohta, et ettevõte tegutseb õigel kursil ning on suutnud parandada teenuste kvaliteeti ja anda oma panuse riigi üldisesse arengusse.

„Statistika näitab, et Leedu majandus on toibumas ning näitab taas stabiilse kasvu märke. Selle eest peame olema tänulikud Leedu ettevõtjatele ja töötajatele. Kutsun kõiki ettevõtjaid üles oma edu ka teistega jagama ning pöörama erilist tähelepanu noortele," ütles authinnatseremoonial Leedu Vabariigi president Dalia Grybauskaitė. Pöördudes arvukate ettevõtete juhtide poole, märkis president Grybauskaitė, et just ettevõtjad on need, kes elavdavad piirkondade arengut, andes inimestele tööd ja tasudes makse.

Konkurssi „Gasell 2013" viib läbi Leedu juhtiv ärileht Verslo žinios. Võistlusest osavõtjate valik toimub riikliku maksuinspektsiooni andmete alusel. Ettevõtteid hinnatakse järgmiste kriteeriumide alusel: äritegevuse läbipaistvus, väike- või keskmise suurusega ettevõtte üldine maksupanus riigieelarvesse, tulude ja kasumi stabiilne kasv ja panus piirkonna või majandusharu arengusse. 2013. aastal võttis konkursist osa 3 700 ettevõtet.

elme-transportas-uab vakaru-laivu-agentai-uab 
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Üksikasjalikumalt Ok